Şartlar & Koşullar

Ürünlerin bir çoğu kapıda ödemeli veya muhtelif platformlardan kredi kartı ile satın alınabilir. Ayrıca ürünlerimiz havale/EFT yoluyla da satın alınabilir.
Ürünlerin garanti kapsamı genellikle 2 senedir. Ancak bazı ürünlerin niteliği ve tedarikçi firmanın şartları gereği garanti süresi değişebilir.
Aldığınız ürün 'hasarlı' ya da ambalajı 'deforme' ise bunun için mutlaka 'Kargo Hasar Tespit Tutanağı' gerekmektedir. Aksi takdirde ürününüz için yapacağınız 'hasar bildirimi' kabul edilemeyecektir. "Kargo Tespit Tutanağı" olmadan teslim alınan ürünlerdeki hasardan/deformasyondan veya eksik ürün iddiasından Harika Bebe sorumlu değildir. Alıcı tarafından bildirilen hasarlı veya eksik ürün ihbarını teyit edici bir evrakın olması gerekir. Aksi durumda hasarlı ya da eksik bir ürünün varlığını veya hasarın hangi aşamada ve nasıl aldığını teyit edemeyiz.
Ürününüzü teslim alırken kanunlarla korunan bir hakkınız olan kontrol hakkınızı kullanmanızı ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı" tutturmanızı rica ederiz.
Kurulum aşamasında aşınan, deforme olan, kırılan ürünler için mes'uliyet kabul edilmez. Ancak üretim aşamasındaki tüm sorunlar, Harika Bebe garantisi altındadır.
Kargo şirketlerinin (PTT dahil) gönderileri kata çıkarma zorunlulukları yoktur. Yasal bir düzenleme olan bu durum, şirketimizin kontrolü dışındadır ve maalesef müdahale edilememektedir.
Harika Bebe (0.212) 909 0 808 telefon numarası üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunar. Bütün sorularınızın yanıtını bu hattaki müşteri temsilcilerimize sorabilir ve bilgi/destek talebinde bulunabilirsiniz.
Harika Bebe'ye mesai saatleri dışında (0.545) 816 84 84 numaralı Whatsapp hattından ulaşılabilir. Ancak Whatsapp'tan anında cevap verme garantisi verilmez. Detaylı ürün fotoğrafları, yine bu telefon hattı üzerinden yapılabilir.
Siparişlerin teslim süresi, sipariş edilenin niteliğine göre değişir. Sipariş verilmeden önce ürünlerin, gönderim süresi ve sürecinin müşteri temsilcileri ile değerlendirilmesi gerekir.
Ürünlerin fiyatları güncellenebilir ve bazı ürünler kampanyaya girebilir. Ürünlerin fiyatlarının kampanya dahilinde olup olmadığının sorgulanması gerekir.