Hakkımızda

Harika Bebe, bebeğiniz için tasarlanmış güvenlikli, kaliteli, tarz ürünler hazırlar ve birbirinden harika bu ürünleri, arada bir aracı olmaksızın fabrikadan kapınıza direkt yollar. 
Türkiye'nin bütün il ve ilçelerine hizmet götüren Harika Bebe, anne ve babaların gönüllerini kazanabilmek için büyük bir özveri ile çalışır ve taleplere en kısa sürede cevap vermek ister.
Merkezi İstanbul olan Harika Bebe, çeşitli satış kanalları üzerinden de ürünlerini sergiler ve sorunsuz alışverişler için mümkün olduğu kadar çok müşteriye ulaşmaya çalışır. Ödemeleri ister kapıda nakit ya da kredi kartı ile tek çekim, isterseniz de internet sitemiz üzerinden kredi kartı ile tek çekim ya da taksitle yapabilirsiniz.
Teknoloji çağının bütün gereksinimlerini karşılayabilmek için özgün araştırmalar yapan Harika Bebe, fiziki bir mağaza bulundurmaz. Bütün satışlar online olduğu için hem uygun fiyat garantisi verir, hem de hizmeti ayağa kadar götürür.
Ürün çeşitliliğini sürekli arttırmayı hedef edinen Harika Bebe'nin tüm modelleri muhtelif internet siteleri üzerinden de yayınlanmaktadır ve temin edilebilmektedir.
İnternet siteleri üzerinden dolandırıcılık olaylarının artışını dikkate alan Harika Bebe, tüm iletişim yollarını kullanarak müşterilerine güven vermeyi amaçlar.